سیستم پاسخگویی الکترونیکی

ورود به سامانه آموزشی سجاد

ورود به سامانه آموزشی سجاد

حاضرین در سایت
ما 2 مهمان آنلاین داریم
نقشه سایت
Home
مسابقه

سامانه آنلاین پاسخگویی به شکایات دانشجویان و مدرسین در دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به نقل از سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی، در راستای پیشبرد نظارت و ارزیابی هوشمند، سیستم برخط (آنلاین) ثبت و پاسخگویی به شکایات در سامانه آموزشی دانشگاه (سجاد) با هدف تکریم دانشجویان و مدرسان علمی کاربردی، تسهیل در ثبت درخواست و شکایات، چابک‌سازی و تسریع در فرآیند بررسی و پاسخگویی با رعایت محرمانگی، طراحی و راه‌اندازی شده است.ین سیستم در حال حاضر جهت شکایات دانشجویان و مدرسان طراحی گردیده است. دانشجویان و مدرسان علمی کاربردی می‌توانند از طریق ورود به سامانه جامع آموزشی دانشگاه (سجاد)، نسبت به ثبت شکایات اقدام و با دریافت آنلاین کد رهگیری در جریان روند رسیدگی به شکایت خود قرار گیرند.

 

برگزاری اردوی عتبات عالیات در ماه محرم توسط دانشجویان اساتید و پرسنل مرکز

 

برگزاری همه روزه نماز جماعت در مرکز شماره یک

 

مسابقه کتابخوانی "عَلمدار بَصیرت"

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، حجت الاسلام والمسلمین وحید بلندی معاونت نهاد نمایندگی در دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز مسابقه "عَلمدار بَصیرت" با محوریت کتاب "تشنه تر از آب" نوشته حجت الاسلام مهدی خدامیان آرانی خبر داد. وی گفت: شرکت در این مسابقه برای کلیه دانشجویان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

همچنین افزود: مهلت شرکت در این مسابقه از تاریخ 1394/8/20 لغایت 1394/9/20 خواهد بود. وی در پایان گفت به برندگان مسابقه نیز جوایزی اهدا خواهد شد. علاقمندان به شرکت در این مسابقه، به پرتال اصلی دانشگاه به نشانیwww.uast.ac.ir مراجعه نمایند

 
نظرسنجی
در رابطه با امور آموزشی مرکز از کدام مورد زیر رضایت بیشتری دارید?